EDIT, 11. 2. 2019:

Podařilo se nám domluvit nový termín koncertu Roberta Křesťana a Druhé Trávy. Bude to pátek 15. 3. v 19:30 hod. Těšíme se. Tentokrát už to vyjde!

Vaše zakoupené lístky zůstávají v platnosti. Pokud se nebudete moci v tomto termínu přijít, můžete vrátit lístek. Nejjednodušší cestou je využít služeb pokladny ve slánském městském kině. Budete-li vracet, moc prosíme, udělejte to nejpozději do konce února, ať si vaše místa může koupit jiný zájemce.

Děkujeme!

…..

EDIT, 10..2.2019:

Bohužel musíme oznámit, že kvůli zranění kapelníka Druhé Trávy musí být KONCERT ODLOŽEN. Luboš Malina má zlomený malíček, do konce února nemůže hrát.

Jednáme o náhradním termínu. Snažíme se domluvit některý březnový večer. Hned, jak budeme vědět (během pár dní), budeme informace aktualizovat.

Lístky zůstávají v platnosti. Pokud se nebudete moci zúčastnit koncertu v náhradním termínu, dáme vědět, jak s vyřízením jejich vrácení.

Děkujeme za pochopení.

…..

 

Legendární české kapely budou ve Slaném hrát i v roce 2019. A začneme hned pěkně zostra.

14. února s Robertem Křesťanem a Druhou trávou.

 

Robert Křesťan je pro mě především básník.  Jeho dílo mě baví třeba jen číst.

Brigádní prapory vlály
v houštinách slov
a ve chvílích ticha zněl z dáli
kalašnikov.
Bríza k nám do krytu hnala
nasládlý pach
a ty ses mi s úsměvem dala
v rozvalinách.

Jsme krásní a zvoní nám zbraně
po celé Galileji,
když Bůh je na naší straně,
kdo je na její?

 

Přidejte geniální hudbu, propracované aranže, tóny, co se vryjí rovnou do duše, v podání mimořádných instrumentalistů Druhé trávy a Křesťanův nezaměnitelný hlas. I kdybych písně slyšel po tisící, vždy v nich najdu něco nového. Máte to stejně?

Přijměte naše pozvání do krásného divadla ve Slaném. Pojďte s námi komerční romantiku vnucenou Valentýnem vyměnit za tu opravdovou, hluboce vrytou mezi řádky písní.

Zahrají a zazpívají vám

Datum

15.3.2019

Začátek koncertu

19:30

Kudy na koncert

Městské divadlo Slaný, Wilsonova 575/3